VENTILĀCIJAS UN REKUPERĀCIJAS SISTĒMAS

Ventilācija - tā ir dabīgi vai mākslīgi regulējama gaisa apmaiņa telpās, kas nodrošina gaisa vides izveidi saskaņā ar celtniecības normām un noteikumiem, kā arī sanitāri-higiēniskajām prasībām. Svaigs gaiss ir nepieciešams mūsu dzīvei. Mēs katru dienu izelpojam 20 000 litrus gaisa. Mums ir nepieciešams dabīgais gaiss, piesātināts ar ozonu, joniem un fitoncīdiem.

Ventilācijas pamatnozīme ir izveidot gaisa vidi, labvēlīgu cilvēka veselībai, kā arī atbilstošu tehnoloģiskā procesa prasībām, aprīkojuma un celtniecības konstrukciju, materiālu un produktu uzglabāšanai. 

Mūsdienu ēkas kļūst arvien hermētiski izolētākas, taču ēkai elpošana ir tikpat nepieciešama kā cilvēkam. Hermētiski izolētā ēkā, samērā īsā laikposmā, rodas dažādas problēmas ar liekā mitruma uzkrāšanos, kas savukārt rada nebeidzamu problēmu virkni, jeb tā saukto "slimās mājas" sindromu. Ventilācija caur logiem kļūst arvien neefektīvāka, jo gada aukstajos mēnešos šādā gaisa apmaiņas rezultātā tiek nevajadzīgi atdzesētas telpas, bet gada karstajos mēnešos –papildus sasildītas. Tāpēc mūsdienās arvien plašāk telpās tiek izmantota piespiedu mehāniskā ventilācija ar siltuma reģenerāciju, jeb - gaisa rekuperācija.

Ar ventilācijas un rekuperācijas sistēmu palīdzību, ēkās un celtnēs tiek uzturētas sanitāro un tehnoloģisko normu uzstādītie meteoroloģiskie apstākļi un gaisa tīrība, kas nodrošina darbinieku darbspējas un radošās aktivitātes palielināšanos.

SIA „AERIUS” piedāvā: rekuperācijas un ventilācijas, vēdināšanas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu iekārtas, to piegādi, montāžu, demontāžu, uzstādīšanu, regulēšanu un apkalpošanu. Kā arī gaisa kondicionierus, gaisa apstrādes, pieplūdes, nosūces un attīrīšanas iekārtas, aukstuma kompresorus, mitrinātājus, sausinātājus un dzesētājus. 

Mēs piedāvājam tikai labākās Eiropas ražotāju iekārtas. Mūsu sadarbības partneri ir tirgus līderi savā jomā!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.