REKUPERĀCIJA

Mūsdienu ēkas kļūst arvien hermētiski izolētākas, taču ēkai elpošana ir tikpat nepieciešama kā cilvēkam. Hermētiski izolētā ēkā, samērā īsā laikposmā, rodas dažādas problēmas ar liekā mitruma uzkrāšanos, kas savukārt rada nebeidzamu problēmu virkni, jeb tā saukto "slimās mājas" sindromu. Ventilācija caur logiem kļūst arvien neefektīvāka, jo gada aukstajos mēnešos šādā gaisa apmaiņas rezultātā tiek nevajadzīgi atdzesētas telpas, bet gada karstajos mēnešos –papildus sasildītas. Tāpēc mūsdienās arvien plašāk telpās tiek izmantota piespiedu mehāniskā ventilācija ar siltuma reģenerāciju, jeb - gaisa rekuperācija.

Tomēr vispirms ir svarīgi noskaidrot, kāda veida, jaudas un izmēra iekštelpu mini rekuperators Jums ir nepieciešams. Tāpēc ir svarīgi precīzi zināt:
• Cik liela ir telpa un kādam nolūkam tā paredzēta?
• Cik cilvēki telpā uzturas regulāri?
• Vai gaisa apmaiņai pietiks tikai ar ventilāciju, vai tomēr nepieciešama papildus gaisa izvadīšana un gaisa padeve telpā? 
• Vai vēlaties kontrolēt ierīci ar tālvadības pulti?
• Vai jūs zināt, kāds skaņas līmenis netraucēs gulēt?

Mēs palīdzēsim noteikt, cik daudz un kādas ierīces attiecīgajai telpai nepieciešamas, kā arī palīdzēsim izvēlēties Jums atbilstošāko risinājumu, modeli ar nepieciešamajām funkcijām, jaudu, skaņas līmeni, un atradīsim labāko risinājumu ierīces pareizas atrašanās vietas izvēlei! 
Labākais risinājums ne vienmēr ir dārgākais! Mēs piedāvājam ļoti draudzīgas mini rekuperatoru cenas.